Toralei Great Scarrier reef

28. listopadu 2017 v 8:21 |  Unboxingy
Výsledek obrázku pro great scarrier reef Toralei

Když jsem poprvé viděla tuto panenku, vůbec by mě nenapadlo, že jí jednoho dne budu mít doma. Celá kolekce se mi sice dost líbí už i proto, že mořské příšery mám fakt ráda a musím říct, že příšerky bez noh s ploutvema vypadají zase o něco jinak a zase o něco originálněji. Vlastně celý ten nápad s filmem se mi docela zamlouvá. Každopádně zrovna po Toralei sem nijak moc netoužila. No osud to chtěl asi jinak a když se ukázala na let go za pár kaček dost jsem uvažovala, že do ní půjdu.

Kočce sice chybí náhrdelník a ta křídla co má na zádech, ale přiznejme si, že bez nich je o něco skladnější a vypadá dobře i tak. A za cenu za kterou byla jsem nakonec přestala váhat. Má druhá dollka z této série došla poměrně rychle. Jediné co , tak panenka neměla ruce takže jsem vzala náhradní od Drácule. A musím říct, že nakonec to nevypadá až tak špatně jak jsem se původně bála.

Panenka opět nemá stojánek, místo toho jí slouží jako stojánek ten ocas. Oranžová je celkově výraznější, ale znáte můj telefon a jeho fotky že? Normálně by teda panenka měla křídla, ale v mém případě je nemá. Moc se mi líbí ta její ouška a musím říct, že jako velké + vidím i to, že jí v této sérií dali opět dlouhé vlasy. Nemá teda svůj původní účes, ale te se přiznám se mi ani dělat nechtěl. I takto se mi Torča líbí.


Trošku zvláštní mi přijde to jak panenka jako by sedí, aby vydržela stát. Možná má jen ta moje uvolněný ten kloub? Těžko říct, každopádně ocas má černé a bílé pruhy a celkově tak dolaďují kočku. Někde jsem četla, že by pruhy měli ve tmě svítit. Každopádně odzkoušeno nemám.


Čím ale panenka opravdu hodně zaujala je make up. Je to takové mořské a zároveň kočičí a to se mi moc líbí. Celková spojitost těchto dvou stylů mi přijde opravdu zajímavá. Jediné co mi lehce vadí jsou rty. Přijdou mi tak divně natisknuté, ale má to tak být. Abych řekla pravdu není to nic hrozného, jen mi ty koutky prostě nesedí.

Celkově mám určitě z panenky dobrý pocit a měla jsem z ní nakonec větší radost než z duchové Twyly. A ačkoliv Torča musela dostat lázeň jsem s ní spokojená. Ještě bych určitě alespoň jednu mořskou příšerku, tak snad se zadaří. A která se líbí nebo naopak nelíbí vám? A je nějaká postava, kterou byste jako mořskou příšerku chtěli? :)

a ještě něco zajímavého na závěr. ;)

Výsledek obrázku pro great scarrier reef Toralei
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama