Otázky a odpověďi

2. října 2017 v 17:32
Protože spousta z vás se stále ptá na to samé rozhodla jsem se vám udělat článek s otázkama, které mi chodí do zpráv na facebookové stránce. Pokud by vás ještě napadla nějaká otázka určitě mi jí sem připište. :)

Kolik stojí taková panenka?
Panenky Mh se pohybují různě. Stejně tak i eah. Momentálně se prý výroba EAH zastavila a nejspíš ukončila úplně. Já osobně sháním dost panenek nahých různě po bazárcích sbazar, mimibazar,... Jedna panenka pak vyšla třeba nahá na 200. Ale dnes klesla i cena panenek oblečených a postavy, které se prodávali nejvíce Drácule, Abbey, Frankie, Clawdee, Operetta seženete oblečené se všm v dobrém stavu za 200-300 kč. Bohužel postavy a edice jako třeba Haunted už seženete stěží a hlavně pak třeba Rochelle z edice Haunted. Tu již neseženete. Nové panenky se pak pohybují okolo těch 700 kč. Bohužel v prodejnách je již většina panenek s novým obličejem.

Co je to OOAK?
OOAK jsou panenky, kterým jejich majitel dodal nový vzhled. Jsou jedinečné a nikdy nenajdete dvě stejné. Můžete tak vidět třeba vaší oblíbenou postavu v podobě monster panenky. Ovšem spoustu panenek dostane zcela nový charakter a je jen na vás jaká bude. Často se jedná o přemalbu, převlasení a o nový ohoz pro panenku. Stejně tak jméno.


Kolik stojí přemalba a převlasení?
To je různé. Pokud chcete pro panenku paručku nejlevnější seženete okolo 200-300 kč. Nutno dodat, že hodně slečen prodává paručky i tady v Česku s nemusíte vždy objednávat z ebaye. Ovšem výběr je dost omezený. Na ebay se pak paručky pohybují cenově okolo 400 kč. Záleží však jakou chcete. Lze si také udělat paručku doma , která vyjde podstatně levněji, ale práce na ní je velice pracná. Další možnost je panenku převlasit. To stojí okolo těch 700-800 kč. Vyjde vás sice levněji si doma panenku převlasit sama / sám , ale za to je to pracnější. Každopádně s návody to možné je a pokud po večerech nemáte co dělat pak je to tutovka. Přemalba je mnohem složitější. Ta stojí podobně. Záleží u koho si panenku necháte přemalovat a jak moc. Jsou tac, kteří panence nasadí očka opět vás vyjdou okolo těch 200 - 300 kč a jen domalují zbytek. Rozhodně je to levnější a méně pracnější varianta. Ale každý odřezaný kousek už zpátky nevrátíte. Je tedy třeba s tím počítat.

Kolik je ti let? A ty sbíráš panenky?
ANo. To kolik mi je let si myslím nemá žádný vliv na to zda panenky sbírám nebo ne. Každý máme nějaké zájmy a koníčky a já jsem toho názoru, že sbírat panenky je pořád lepší než si za to kupovat alkohol a drogy. To kolik mi je let, kde bydlím a jak se jmenuji se myslím je nepodstatné. Pokud chcete vědět nějaké info co se týká mé osoby najdete ho v sekci admin na blogu.

Proč nepřidáváš víc fotek a článků?
Jako každá dospelá osoba světe div se i já mám nějaký osobní život. V mém osobním životě musí mít stále přednost mnoho jiných věcí jako například starat se o domácnost, děti , pejska. A i když by člověk rád častěji přispíval články a fotky né vždy na to ten čas bohužel je. Navíc se věnuji i dalším koníčkům, které taktéž žerou čas. I přesto se snaží přispívat co nejčastěji to jde.

A co soutěže?
Prosím pochopte, soutěže o hodnotné ceny nebudou každý týden a ani každý měsíc. I když bych velice ráda vše si sponzoruji ze svých peněz, které musí jít i jinam. Takže pokud dělám soutěž je to má dobrá vůle ačkoliv by žádná být ani nemusela. :) Balíčky ze soutěží pak opět posílám podle toho jak mi to čas umožňuje. A samozřejmě záleží na situaci. Pokud je situace taková, že balíček mohu odeslat jen odpoledne pak sem závislá zároveň na otevírací době naší pošty. Takže pokud je pondělí můžu balíček s klidem zaslat odpoledne. Pokud úterý musíte vydržet do dalšího dne. Bohužel.

Co vše sbíráš?
Pokud je zde nějaký jiný typ panenek, pak je vždy u panenky napsané co je zač. Je to i protot , aby mi nepsalo 10 lidí odkud ta panenka je a co je zač. Pak stačí jen zkopírovat třeba Bratz Jade do googlu a už si to najít. Otázka ani né 5 minut.

Prodáváš panenky?
Pokud něco prodávám je to tam vždy napsané a prodávám především na facebookové stránce a ve skupinách. Pokud mi napíšete komentář , že panenku chcete koupit bude ignorován.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama