Duchová Twyla

4. října 2017 v 12:08 |  Unboxingy
I přesto, že Twylu z krabice vybalovat nebudu ptala jsem se, zda právě na ní chcete unboxing a pozitivních ohlasů bylo hned několik i ve zprávách. Prvně bych chtěla dodat, že Twylu mám jako charakter hodně ráda ačkoliv mi přijde nevýrazná což se na druhou stranu k bubákovi ukrytém ve stínech hodí že? Nejvíce jsem si oblíbila Twylu ve filmu Škola duchů, která se mi taky strašně líbila. Ještě bych chtěla Dráculi (třeba se poštěstí) a Rochelle ( ale ta už se sehnat nedá, bohužel) . Nová Twyla abych pravdu řekla se mi už tolik nelíbí. :/

Výsledek obrázku pro Twyla gif

Nuže jdeme na to. ;)

Samotný balík ve kterém panenka byla jsem nefotila, protože jsem byla ráda, že přišla celá. Panenku jsem kvůli nedostupnosti tedy brala z druhé ruky. Její cena byla necelých 300 kč což je si myslím na tuhle panču parádní cena. Panenka přišla bohužel jen zabalená v igelitu a pohozená volně v krabici. No jsem i tak teda ráda, že je celá. Přišel mi k ní i stojánek, který vypadá jako řetězy. Podle mě naprosto geniální a hřebínek. Ten popravdě být ani nemusel. Paní mi k tomu přidala ještě nějaké kartičky a nálepku no ty poputují asi k sestře.( Ty jsem, ale nefotila)

Celkově se mi ta Twyla líbí ačkoliv chytří už vědí, že nemá svůj původní účes viz obrázek dole. Taky sem si všimla, že panenka má bohužel nejspíš zlomenou ruku a celé to je tak dokonale zaonačeno pruhem látky na ruce. Protože je přilepen k ruce a ten by tam samozřejmě být neměl že? Když teda vyloučíme tyto nedostatky i tak musím říct, že jsem od panenky čekala asi trochu víc. Ale možná je to tím v jakém stavu panenka přišla.

Výsledek obrázku pro Twyla Haunted

Tady už vidíte na fotce , že panenka má celkem dost zničené vlasy, takže je budu dávat dohromady jak bude trochu času. Moc se mi líbí ty šaty. Kombinace těchto dvou barev si myslím Twyle moc sluší a ty pavučinky jakožto potisk jsou taky parádní.


A chytří už vědí, že panence ty vlasy dám dohromady o víkendu. ( Teď malujem tak je tu ještě frmol, ale o víkendu se do toho pustím.)

Panenka má moc hezký obličejík, tedy alespoň mě se líbí. Narozdíl od klasiky je tohle něco trochu jiného nezvyklého. A k duchovi mi to jde. Stíny na očích, které dělají dojem masky se perleťově lesknou. Celé líčení je doplněné o červenou rtěnku, která by klidně mohla být fialová, ale zase je to takový výraznější prvek co se líčení týče.


Jak jsem již psala na samotné panence se mi nejvíce líbí její outfit. Zelenkavé šaty doplněné o fialkový potisk pavučinek a to vše doplněno o řetězovou mašli a modrý průhledný náramek s přesýpacíma hodinama.


Určitě stojí za zmínku její "tetování" na nohách a šedé ruce , které k Twyle patří. A jako poslední co se mi hodně líbí a zaujalo jsou její boty. Ty jsou stejně jako náramek průhledné a v modré barvě. A jinak po nandání panenky na stojánek to vypadá jako by opravdu byla duch a lítala. Narozdíl od ostatních stojánků je totiž díky tomuhle panenky ve vzduchu což mi přijde jako fajn detail.


Ačkoliv jsem zprvu neměla tucha zda panenku opravdu chci nebo ne musím říct, že její nákup nelituji. Ačkoliv nepřišla úplně vítaná i přesto, že na fotkách se mi strašně líbila. Spíše mě zamrzel její stav, ale co už. No a já se budu těšit u dalšího představovacího článku tentokrát s Clawdeen. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama