Září 2017

Wishlist

17. září 2017 v 15:46
Výsledek obrázku pro Monster high haunted dollsVýsledek obrázku pro Monster high haunted dolls

Výsledek obrázku pro Batsy Claro dollVýsledek obrázku pro Novi Stars

Výsledek obrázku pro Novi Stars

1. Draculaura - Haunted
2. Kiyomi- Haunted
3. Batsy Claro
4. Wydowna Spider
5. Pullip
6. BJD
7. Obitsu doll
8. Holly a Poppy
9. Raven Queen

Posea Unboxing

17. září 2017 v 13:27 Unboxingy
Nikdy mě nenapadlo, že bych vlastnila Poseu.Celkově se mi právě tato mořská kolekce moc nelíbí. Přijde mi jako kýč, ale 100 lidí 100 názorů. Posea byla láska na první pohled a když byla v pompu za skvělou cenu neodolala jsem a musela jsem jí mít. Na výběr byla ještě Kala, ale ta se mi vůbec nelíbí.


Poseu jsem detailně nefotila, přeci jen za tu cenu jí má teď téměř každý.Moc se mi líbí ty breberky. Pokud se nasvítí tak večer budou svítit.


Velmi se těším na fotky u vody. Doma teď není kde moc fotit a já vám jí hlavně chtěla ukázat. :)

Unboxing Anne Arctic

17. září 2017 v 13:21 Unboxingy
Po dlouhé době taky něco přidávám na tento blog. Ano stydím se, ale konečně je zase více času. Tak dnes vám představím jednu krásku, nad kterou jsem dost váhala. Ovšem nakonec za cenu za kterou byla jsem překonala váhání a já nelituji. Je úžasná. Nakonec mám doma ještě jednu, ale ta má bohužel po tělíčku, takže zde najdete článek s tím jak jsem jí dávala dohromady.


Představuji vám, svou první Novi Stars.


Panenka nemá nijak extra kloubové tělo což je na jednu stranu škoda. Ovšem viděla jsem pár hybridů, ale mě se její tělíčko opravdu líbí. Věřím, že právě v tomhle vyniká oproti ostatním v mé sbírce. Panenka má vlastní podstavec, ze začátku jsme tedy měli problém, protože je to neposeda a na stojánku nám držet nechtěla. :) Problém vyřešen. Co se mi opravdu líbí jsou nožičky, protože to vypadá jako sněžítko? :D Když s nimi zatřesete tak opravdu ano. Jako by jí v nožičkách sněžilo. Obleček jde sundat, stejně tak botičky. V doplňcích má panenka náramek a hřebínek.


Celkově má panenka opravdu úžasný obličej. Vlásky má velmi hladké ( na materiál si nevzpomenu, moje chyba) a oči má skleněné. Opravdu moc se mi líbí ty řasy a celkově její malba.

Celkově jsem z panenky opravdu nadšená a už se těším až ve své sbírce přivítám další, protože tento typ panenek je prostě úžasný. Jak se tyto panenky líbí vám?