Nové oči a velké změny v MH

2. ledna 2016 v 21:00 |  Monster novinky
Jak už jsem psala v předešlém článku u Monster high mají proběhnout velké změny. Lady Gaga odešla z mh (údajně byla vyhozena ) a stejně tak několik členů z týmu,který navrhoval monsterky. Díky tomu se mattel zaměřil na mladší generaci ,protože prý už monsterky jednu odchovali a jsou už na monsterky staré. Ano někteří berou monsterky jako trend. Nemáš novou monsterku? nejsi Cool. Ale přesto je zde mnoho těch,kteří je sbírají. .. Je jedno jaký máte věk. Jde přeci o váš koníček ne? Bohužel tohle mattel nechápe a je potřeba jim to dát jasně najevo. Na Facebooku už se objevilo několik protestních fotek s různými hláškami ,které drží na papírku monsterky. X videí ,které nesouhlasí se změnama.

Bohužel změny se netýkají jen nových očí ,ale bohužel už nebude většina monsterek. A také dostanou nová očka jak v seriálu tak i ve filmech. Bohužel to vypadá ,že nová očka dostanou i kluci. Místou ghoulie a Spectry by měli být dvě nové monsterky. Tohle již je potvrzené. Nadále se však spekuluje ,že by tam dále už neměli být ani postavy jako Ředitelka Krváková ,Amanita,Avea,iris,Twyla,Elissabat,Clawdia,Casta,Bonita,Purrsephone a Meowlody,Skelita,Sirenia,Wydovna,Robecca a spoustu dalších postav..

Je to smutné,protože bez nich už nebudou monsterky to co byli předtím. Co mě mrzí více je to,že posbírám ty co nemám a nejspíš končím.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama