Duben 2015

Dotazy

28. dubna 2015 v 0:46

Máte nějaký dotaz? Něco vás zajímá? Napište ho zde a já vám na něj s radostí zodpovím :))
Jen vás prosíme aby měli komentáře hlavu a patu na každý komentář odpovíme budto článkem nebo případně zde do komentáře :)) Předem říkám adminek je více a stále hledáme takže prosím adminky aby se vždy podepisovali díky :))

Soutěž?

28. dubna 2015 v 0:40 Blogové Novinky
Je to už nějakou dobu co jsem přidala něco "normálního" a tak je opět na čase něčím přispět :)) Jsem ráda že se vás většina účastní fotovýzev a děláte mi obrovskou radost :3
K tomuto jsem vymyslela menší projekt kterého se smí účastnit každý více čtěte dál v článku..

Jak už jste četli ráda bych udělala další soutěž.. tentokrát by to bylo o nějakou tu věcičku pro panenky.. Jenže pokud budete více aktivní budeme moct zažádat o sponzorství a vy budete mít možnost hrát o skutečné ceny úžasné že? :)) Takže napadlo nás udělat soutěž "Tvůj styl" ale je mi jasné že se nezkusí účastnit každý.. takže by šlo nejspíš o nějakou fotící soutěž.. (nebo se vám chce opravdu kreslit? ) Budeme rádi za jakékoliv nápady :))

Jinafire Long

28. dubna 2015 v 0:32 Studenti

Student měsíce Červen

28. dubna 2015 v 0:21 Blogové Novinky
Studentkou měsíce května jste vybrali Jinafire Long .. :)

Jak jsem již psala tentokrát jsem musela vybrat studenta o něco dřív.. Snad to nikomu nevadí :))
Opět už můžete vybírat studenta na další měsíc. Upozornuji že student se nesmí 4 měsíce opakovat - je to proto aby stále nebyl jeden a ten stejný :)) To znamená únor-Clawdeen - pro tu už můžete opět hlasovat ,březen-Frankie,duben-Venus tudíž v červenci to musí být opět někdo jiný :))


Exotická krása

27. dubna 2015 v 23:53
autorku fotky jsem zapoměla takže prosím o napsání komentáře a doplním

Fotovýzva Květen

25. dubna 2015 v 11:58
Opět je tu nová fotovýzva pro změnu o něco dříve než minule ale upozornovala jsem na to hned několikrát. opět zasílejte na Nagisa@post.cz :))

Exotická krása
Co si pod tímto tématem představit? Květiny ve vlasech,Kimona pro vaše oblíbenkyně či Cleo se zlatými doplnky? Představivosti a originalitě se meze nekladou..

Foto výzva - kouzlo pohádek

11. dubna 2015 v 22:10
Misaki

Kájule

Midis Avorelis


Foto výzva Velikonoce

11. dubna 2015 v 22:06
KájulaC.A.Cupid

8. dubna 2015 v 5:50 Studenti

Howleen Wolf

8. dubna 2015 v 5:47 StudentiVeselé Velikonoce

6. dubna 2015 v 15:36 ostatní

všem přejeme Veselé Velikonoce :))

Foto výzva -duben

1. dubna 2015 v 20:37
Zdravím :))) Foto výzva tento měsíc ponese pro změnu 2 témata - jak neovyklé a nečekané že? Ale když už jsou ty Velikonoce proč taky něco nevymyslet? Vše zasílejte na email Nagisa@post.cz do předmětu prosím pište Foto výzva a dané téma foto výzvy. Co je to foto výzva se dozvíte Zde
Velikonoce
At už zapojíte své monsterky do malování vajíček či budou Velikonoce slavit svým způsobem nechte nás nahlédnout do zákoutí jejich běžného života :)) či vymyslíte kostým na Velikonoční párty? :)

Kouzlo pohádek
Tak zní druhé téma k focení vašich monsterek :) ušijete jim zajímavý kostým třeba Popelky? Nebo máte OAk z nějaké pohádky? Či jste vymysleli novou verzi Sněhurky? :) Pochlubte se vašema fotkama.Foto výzvy Galerie

1. dubna 2015 v 20:24