Další žhavé novinky

8. března 2015 v 6:51 |  Monster novinky
Ahoj, na většině blozích jste tyto novinky už nejspíš zahlédli, ale rozhodla jsem se to na svůj blog dát i já. První novinkou je buď další nová edice I Love Purses, nebo 2. vlna edice I Love Accessories, ve které nalezneme Robeccu Steam a Honey Swamp. Obě panenky jsou oblečeny ve velice jednoduchém oblečení a mají k sobě jako doplněk dvě kabelky.

Nejen že se objevily nové promo fotky Amanity Nightshade, ale dokonce se už tato panenka i objevila na prvních amerických internetových obchodech a dorazila už i do Francie! Tato panenka není exkluzivní, tudíž se brzy dostane do všech obchodů v ceně okolo 1 000 Kč.
Nových a kvalitních promo fotek se dočkala také Rochelle Goyle Haunted a 3-pack Ghoulebrities in Londoom.
Rochelle se mi na těchto fotkách docela zalíbila a nepřijde mi tak špatná jako na začátku. Co se týče nového 3-pack s Viperine, Elissabat a Catty, nechápu, proč se většině z vás nelíbí. Podle mě je nádherný, originální a panenky v něm jsou skvělé.
Rochelle Goyle Haunted
3-pack Ghoulebrities in Londoom
Edice Monster Exchange Program by měla být rozšířena o 2. vlnu, do níž budou zařazeny úplně nové postavy. Na obrázku vidíme napravo od Draculaury Isi Dawndancer, která vypadá jako dcera nějakého šamana nebo indiána, Batsy Claro, dcera bílého netopýra, a Kjersti Trollson, dcera trolla s vikingskou helmou. Spekuluje se ale, že do edice bude možná zařazen i Finnegan Wake.
Všechny z těchto nových postav mi přijdou zajímavé a ne až tak špatné, ale myslím si, že Mattel je jako panenky opět zkazí, jak už bývá zvykem. Pořád ale nechápu, co má bílý netopýr společného s monstrem?
Poslední novinkou jsou nově přidané příběhy doprovázeny fotkami monsterek z edice Monster Exchange Program na oficiálním webu Monster High. (více najdete zde)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama